paslanmaz kapı kolu

Paslanmaz Çizgili L Kol

2020 PASLANMAZ ÇİZGİLİ L KAPI KOLU Ürün Tanımı :

·         Paslanmaz Kapı Kolu modeller katogorisinde bulunan 2020 PASLANMAZ ÇİZGİLİ L KOL ürünümüz ömür boyu eskimeyecek görsel tasarımı ile ev ve işyerlerinize çok estetik bir görünüş katacaktır.

·         Paslanmaz Çelebi Kapı Kolları modellerimizde Birinci sınıf hammadde malzemesi olarak en iyi kalite paslanmaz malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi saten cila ile son halini almaktadır.

·         Üründe Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek düzeydedir.

·         Birinci sınıf hammadde kullanımı ile Çelebi Kapı Kolları ürün çeşitlerimizde zamanla oluşabilecek kırılma, yerinden çıkıp – elde kalma gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·         Çelebi Kapı Kollarında en son teknoloji makineler ve Birinci sınıf polisaj cila malzemesi kullanıldığından dolayı ürünün yüzey kalitesi çok iyi düzeydedir.Bu  nedenle paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

·         Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

2020 PASLANMAZ ÇİZGİLİ L KAPI KOLU Kullanımında Dikkat Edilecekler :

·         Ürünün temizliğini için , ürünü nemli bir bez yardımı ile silmeniz ardından kurulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

·         Ürünlerimizi sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle temas ettirilmemesi önemle rica olunur.

·         Kimyasal malzemelerle temas halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

·         Ürünün garanti süresi 3 yıl olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

·         Ürünlerimizin tümü , alanında uzman arkadaşlar tarafından kalite kontrol prosesinden geçirildikten sonra paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.

Kapı Kolu Kullanım Alanları :

Oda Kapıları:

Tüm ortamlarda iç kapı kolları kısmında kullanılan kapı koludur.Sağ yada sol kapı kolu diye bir ayrıcalık yoktur, tüm kapılara rahatlıkla kullanılabilir.

Wc Kapıları:

Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kullanışlı bir kapı koludur.

Yale Kapıları:

Apartman giriş kapılarında ve de daireye giriş kapılarında kullanılmakta olan ve kapının açılış yönüne göre sağ yada sol olarak montajı yapılan kapı kollarıdır.

Yale (Dış) Kapılarda Kullanılacak Kapı Kolu Yönünün Belirlenmesi :

Yale Kapı Kollarının Yönü Nasıl Belirlenir : Yale ( dış kapı ) kapının iç tarafında durarak kolu hangi elinizle tutuyorsanız kol o yöndür .Örneğin kolu sağ elle tutup acıyorsanız kol sağ dır.

Kapı Kolunu Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Önerilerimiz:

·         Duvara çarpan kapılar hem kapı kolunu deforme edip bozar hemde duvarınızın boyasının bozulmasına sebebiyet verir.

·         Bu yüzden kapı kolunuzu satın aldıktan sonra kapının duvara çarpmaması ve zarara sebebiyet vermemesi için size uygun olan tipte kapı tamponu almanızı tavsiye ederiz.

·         Kapı tamponu ile birlikte kullandığınızda ürünü rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Çelebi Kapı Kolları Tescilli Markası Olan Trueline Door Handles bir Çelebi Pazarlama ve Ticaret Markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat